Pretraga: kruh
100 rezultata
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- Kruh Zagrebački 500 gnajniže u Trgocentru 1,53 €3,06 €/kg
- MLINAR KRUH ZLATNI SA SJEMENKAMA 300g MLINARnajniže u Tommyju 1,53 €5,10 €/kg
- KRUH MEDITERAN 500 G PAK.najniže u Kauflandu 1,59 €3,18 €/kg
- KRUH KORNAT 600gnajniže u Sparu 1,59 €2,65 €/kg
- PLODINE KRUH MEDITERAN REZANI PAKIRANI 500 Gnajniže u Tommyju 1,59 €3,18 €/kg
- KLARA KRUH POLUBIJELI 700G PAK KLARAnajniže u Konzumu 1,59 €2,27 €/kg
- KRUH PEKA PAKIRANI 700 gnajniže u Sparu 1,63 €2,33 €/kg
- MLINAR KRUH KUK MIJEŠANI 500g MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,64 €3,28 €/kg
- MLINAR KRUH BIJELI SENDVIČ 650g MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,65 €2,54 €/kg
- KRUH ALPSKI MALI 500 gnajniže u Stridonu 1,66 €3,32 €/kg
- KLARA KRUH KLARA RUSTIKA 500G KLARAnajniže u Trgocentru 1,66 €3,32 €/kg
- MLINAR KRUH POLUBIJELI 700g PAK MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €2,41 €/kg
- MLINAR KRUH PRIMORSKI 500g PAK MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €3,38 €/kg
- MLINAR KRUH SA SJEMENKAMA 410g MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,69 €4,12 €/kg
- BRIOŠ KRUH KALUP PAK 600g BRIOŠnajniže u Studencu 1,69 €2,82 €/kg
- KRUH BANANA PAKIRANI 500 gnajniže u Sparu 1,72 €3,44 €/kg
- BRIOŠ KRUH CVIJET PAK 500g BRIOŠnajniže u Sparu 1,72 €3,44 €/kg
- KRUH INTEGRA. MIJEŠ. PAK.400 gnajniže u Tommyju 1,75 €4,38 €/kg
- MESTEMACHER KRUH TRAJNI SA SUNCOKRETOM 500 Gnajniže u Tommyju akcija 1,75 €3,50 €/kg
- MLINAR KRUH SOFTY PAK 400g MLINARnajniže u Konzumu akcija 1,79 €4,47 €/kg
Kako su poredani rezultati
Rezultati su poredani prema tome koliko naziv proizvoda odgovara upitu: cijela riječ ide prije djelomične, a podudaranje na početku naziva prije kasnijeg. Ako ništa ne odgovara, tražimo slično napisan upit. Nijedan lanac ni proizvođač ne plaća za mjesto u popisu.