Kruh bijeli 650 g
1,65 €
2,54 €/kg · u 4 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,90 € 4 lanca
Najviša
2,15 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,65 €2,54 €/kg
- Spar 1,79 €2,75 €/kg
- Konzum 1,99 €3,06 €/kg
- Ribola 2,15 €3,31 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03858881122796. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,65 € (+4%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
1,79 € (+6%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87169, 3.10.2026. (pakrac bolnicka ulica 80k)
- Konzum
-
1,99 € (+14%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0195, 3.10.2026. (ANDRIJE LUSTIGA DADE 19, GAREŠNICA)
- Ribola
-
2,15 € (+8%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 004, 3.10.2026. (Put blata 2 Kastel Stari)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TKZ KRUH ZADARSKI BIJ PAK 650g TKZnajniže u Sparu 1,49 €2,29 €/kg
- BALVITEN BIJELI BEZGLUTENSKI KRUH 190 G BALVITENnajniže u Studencu akcija 1,40 €7,37 €/kg
- ENCIAN D.O.O. KRUH PROTEINSKI BIJ. 200 g MESTnajniže u Studencu akcija 1,50 €7,50 €/kg
- MARICA PEKARICA KRUH BIJELI U KALUPU REZANI 700 gnajniže u Plodinama 1,69 €2,41 €/kg
- ZAGREBAČKE PEKARNE KLARA D.D. KRUH SENDVIČ BIJELI 400 g REZANI KLARAnajniže u Konzumu 1,85 €4,62 €/kg
- DON DON PEKARSTVO KRUH BIJELI REZANI 580 G ( DON DON)najniže u lancu Djelo Vodice 1,59 €2,74 €/kg