HIPP DJEČJ.KEKS 150g
Najniža danas
3,05 €
20,33 €/kg · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 3,05 €20,33 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 3,05 € (3.10.)
3,05 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 09062300111474. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
3,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 009, 3.10.2026. (Alojzija Stepinca 10 Kastel Luksic)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- HIPP KASICA BIO DJECJI KEKS 250 G HIPPnajniže u Tommyju 3,85 €15,40 €/kg
- HIPP KEKS DJECJI BIO 180 G HIPPnajniže u lancu Jadranka 3,45 €19,17 €/kg
- HIPP KAŠICA HIPP INT JAB BAN KEK 4-6MJ 190najniže u Konzumu akcija 1,39 €7,32 €/kg
- HIPP KAŠICA HIPP MK DJEČJI KEKS/JABUKA 190Gnajniže u Plodinama 1,63 €8,58 €/kg
- HIPP KAŠ HIPP BIO JAB I BAN S KEKS 100gnajniže u Lidlu 1,09 €10,90 €/kg