HIPP DJEČJ.KEKS 150g
Lowest today
€3.05
€20.33/kg · in 1 chain
at Ribola
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €3.05€20.33/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €3.05 (3 Oct)
€3.05
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 09062300111474. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€3.05 (+0%)
Source: Ribola price list, store 009, 3 Oct 2026 (Alojzija Stepinca 10 Kastel Luksic)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- HIPP KASICA BIO DJECJI KEKS 250 G HIPPlowest at Tommy €3.85€15.40/kg
- HIPP KEKS DJECJI BIO 180 G HIPPlowest at Jadranka €3.45€19.17/kg
- HIPP KAŠICA HIPP INT JAB BAN KEK 4-6MJ 190lowest at Konzum promotion €1.39€7.32/kg
- HIPP KAŠICA HIPP MK DJEČJI KEKS/JABUKA 190Glowest at Plodine €1.63€8.58/kg
- HIPP KAŠ HIPP BIO JAB I BAN S KEKS 100glowest at Lidl €1.09€10.90/kg