Nivea aloe&hydrat.losion za tijelo 250ml
6,99 €
27,96 €/l · u 4 lanca
u Tommyju
Prosječna
7,91 € 4 lanca
Najviša
8,79 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 6,99 €27,96 €/l
- Kaufland 7,65 €30,60 €/l
- Ribola 8,19 €32,76 €/l
- NTL 8,79 €35,16 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09005800406879. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
6,99 € (+8%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
7,65 € (+56%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
8,19 € (-10%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- NTL
-
8,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NIVEA LOSION TIJ NIVEA ALOE&HID 400mlnajniže u Kauflandu 6,99 €17,47 €/l
- NIVEA LOSION NIVEA ALOE&HYDRATION 625mlnajniže u Kauflandu 5,99 €9,58 €/l
- NIVEA NIVEA LOSION 250 ML ALOE HYDRATIONnajniže u Studencu akcija 2,00 €8,00 €/l
- LOSION ZA TIJELO ALOE&HYDRATION 250ml NIVEAnajniže u lancu Djelo Vodice 5,99 €23,96 €/l