Nivea aloe&hydrat.losion za tijelo 250ml
€6.99
€27.96/l · in 4 chains
at Tommy
Average
€7.91 4 chains
Highest
€8.79 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommy €6.99€27.96/l
- Kaufland €7.65€30.60/l
- Ribola €8.19€32.76/l
- NTL €8.79€35.16/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09005800406879. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€6.99 (+8%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
€7.65 (+56%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
€8.19 (-10%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- NTL
-
€8.79
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NIVEA LOSION TIJ NIVEA ALOE&HID 400mllowest at Kaufland €6.99€17.47/l
- NIVEA LOSION NIVEA ALOE&HYDRATION 625mllowest at Kaufland €5.99€9.58/l
- NIVEA NIVEA LOSION 250 ML ALOE HYDRATIONlowest at Studenac promotion €2.00€8.00/l
- LOSION ZA TIJELO ALOE&HYDRATION 250ml NIVEAlowest at Djelo Vodice €5.99€23.96/l