Nivea deo black&white ultimate m. 150ml
2,50 €
16,67 €/l · u 9 lanaca
u Studencu
Prosječna
4,34 € 9 lanaca
Najviša
6,09 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 2,50 €16,67 €/l
- Kauflandakcija 2,59 €17,27 €/l
- KTC 3,69 €24,60 €/l
- Plodine 3,69 €24,60 €/l
- Vrutak 3,69 €24,60 €/l
- Konzum 5,29 €35,27 €/l
- Metro 5,54 €36,93 €/l
- Djelo Vodice 5,99 €39,93 €/l
- NTL 6,09 €40,60 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09005800329604. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,50 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1078, 3.10.2026. (Ulica Marijana Cvetkovića 12, SISAK)
- Kaufland
-
2,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (-48%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
3,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Plodine
-
3,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 012, 3.10.2026. (J ZAKNA 12, PULA)
- Vrutak
-
3,69 € (-3%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
5,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Metro
-
5,54 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
6,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Druge veličine
- NIVEA NIVEA DEO 150 ML BLACK WHITE ULTIMATE IMPACKnajniže u Kauflandu akcija 2,59 €17,27 €/l
- NIVEA NIVEA DEO B&W 50mL M ULTIM.INV ROLLON*najniže u Sparu 2,99 €59,80 €/l
- NIVEA ROLL ON NIVEA M B&W ULTIM IM 50mlnajniže u Kauflandu akcija 2,85 €57,00 €/l
- Nivea Nivea roll on black&wh.ultimate ž. 50mlnajniže u Kauflandu akcija 2,85 €57,00 €/l