Nivea deo black&white ultimate m. 150ml
€2.50
€16.67/l · in 9 chains
at Studenac
Average
€4.34 9 chains
Highest
€6.09 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €2.50€16.67/l
- Kauflandpromotion €2.59€17.27/l
- KTC €3.69€24.60/l
- Plodine €3.69€24.60/l
- Vrutak €3.69€24.60/l
- Konzum €5.29€35.27/l
- Metro €5.54€36.93/l
- Djelo Vodice €5.99€39.93/l
- NTL €6.09€40.60/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 09005800329604. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€2.50; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1078, 3 Oct 2026 (Ulica Marijana Cvetkovića 12, SISAK)
- Kaufland
-
€2.59; promotion started before our records (-48%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
€3.69
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Plodine
-
€3.69
Source: Plodine price list, store 012, 3 Oct 2026 (J ZAKNA 12, PULA)
- Vrutak
-
€3.69 (-3%)
Source: Vrutak price list, store 001, 3 Oct 2026 (vodovodna20a)
- Konzum
-
€5.29 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Metro
-
€5.54 (+0%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
€5.99 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
€6.09
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Other sizes
- NIVEA NIVEA DEO 150 ML BLACK WHITE ULTIMATE IMPACKlowest at Kaufland promotion €2.59€17.27/l
- NIVEA NIVEA DEO B&W 50mL M ULTIM.INV ROLLON*lowest at Spar €2.99€59.80/l
- NIVEA ROLL ON NIVEA M B&W ULTIM IM 50mllowest at Kaufland promotion €2.85€57.00/l
- Nivea Nivea roll on black&wh.ultimate ž. 50mllowest at Kaufland promotion €2.85€57.00/l