PJENA NIVEA MEN SENSIT.200 ml
2,99 €
14,95 €/l · u 7 lanaca
u Sparu
Prosječna
4,58 € 7 lanaca
Najviša
5,69 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 2,99 € je ispod 30-dnevnog minimuma (3,99 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 2,99 €14,95 €/l
- Konzumakcija 3,79 €18,95 €/l
- Vrutak 3,79 €18,95 €/l
- Tommy 4,99 €24,95 €/l
- Jadranka 5,19 €25,95 €/l
- KTC 5,59 €27,95 €/l
- Ribola 5,69 €28,45 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09005800249209. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,99 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,99 €, 29.9.) (-38%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Konzum
-
3,79 €; akcija je počela prije naših zapisa (-26%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Vrutak
-
3,79 € (+6%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Tommy
-
4,99 € (+4%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
5,19 € (+4%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
5,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Ribola
-
5,69 € (+6%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ALCA ZAGREB D.O.O NIVEA FM PJ.BRIJ.SEN SIT.200 mlnajniže u Konzumu akcija 3,79 €18,95 €/l
- NIVEA NIVEA MEN PJENA 200 ML SENSITIVE RECOVERYnajniže u Studencu akcija 2,50 €12,50 €/l
- NIVEA NIVEA MEN SENSITIVE PJENA ZA BRIJANJE 200MLnajniže u Stridonu 3,71 €0,02 €/l
- NIVEA NIVEA MEN SMIRUJUCA PJENA ZA BRIJANJE 200 ML ANTI STRESnajniže u Studencu akcija 3,00 €15,00 €/l
- NIVEA NIVEA MEN SILVER PROTECT PJENA ZA BRIJANJE 200MLnajniže u Stridonu 2,79 €13,95 €/l