ZAČIN BOSILJAK USITNJ. 180 g
6,44 €
35,78 €/kg · u 5 lanaca
u Metrou
Prosječna
7,16 € 5 lanaca
Najviša
8,59 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 6,44 €35,78 €/kg
- KTC 6,49 €36,06 €/kg
- Tommy 6,99 €38,83 €/kg
- Jadranka 7,29 €40,50 €/kg
- Trgovina Krk 8,59 €47,72 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09001414024065. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
6,44 € (+7%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
6,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Tommy
-
6,99 € (+7%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10155, 3.10.2026. (PRUDNJACI 1, BESTOVJE)
- Jadranka
-
7,29 € (+7%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Trgovina Krk
-
8,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121065, 3.10.2026. (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ŠAFRAM BOSILJAK USITNJEN 7G ŠAFRAMnajniže u Konzumu 0,49 €49,00 €/kg
- KOTANYI ZACINI BOSILJAK USITNJENI 15 G STAKLO KOTANYInajniže u Kauflandu akcija 1,29 €86,00 €/kg
- SC FUCHS CONDIMENTE RO SRL ZAČIN BOSILJAK USIT. 12 g UBENnajniže u Tommyju 1,95 €162,50 €/kg
- VEGETA MAESTRO ZAČIN BOSILJAK USITNJ VR 5g VEGETA MAESTROnajniže u Stridonu 0,60 €120,00 €/kg
- ŠAFRAM D.O.O. ZAGREB BOSILJAK USITNJENI 15g ST ŠAFRAMnajniže u lancu Vrutak 1,19 €79,33 €/kg
- KOTANYI BOSILJAK MRVLJENI 9g VREĆ KOTANYInajniže u lancu Jadranka akcija 0,79 €87,78 €/kg