PERSIL POWDER FBS 3,96kg 72 pranja
14,49 €
3,66 €/kg · u 13 lanaca
u Studencu
Prosječna
19,99 € 13 lanaca
Najviša
29,49 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 14,49 €3,66 €/kg
- NTL 14,99 €3,79 €/kg
- Ribolaakcija 16,99 €4,29 €/kg
- Tommyakcija 16,99 €4,29 €/kg
- Bosoakcija 18,99 €4,80 €/kg
- Konzum 18,99 €4,80 €/kg
- Plodine 18,99 €4,80 €/kg
- Spar 18,99 €4,80 €/kg
- Vrutak 19,99 €5,05 €/kg
- KTC 20,99 €5,30 €/kg
- Gavranović 23,99 €6,06 €/kg
- Trgovina Krk 25,99 €6,56 €/kg
- Trgocentar 29,49 €7,45 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000101805932. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
14,49 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- NTL
-
14,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Ribola
-
16,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-39%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
16,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-39%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Boso
-
18,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-17%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Konzum
-
18,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
18,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 018, 3.10.2026. (PUT GACELEZA 3, VODICE)
- Spar
-
18,99 € (-14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87075, 3.10.2026. (zagreb banjavciceva 13)
- Vrutak
-
19,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
20,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ88, 3.10.2026. (TRG E. KUMICICA 11 KOPRIVNICA)
- Gavranović
-
23,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Trgovina Krk
-
25,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111047, 3.10.2026. (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
- Trgocentar
-
29,49 € (-1%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE POWDER FBS 1,98 kg 36 PRANJA PERSILnajniže u Kauflandu 9,99 €5,05 €/kg
- PERSIL PERSIL 2,48 kg FBS BOXnajniže u NTL-u 8,49 €3,43 €/kg
- PERSIL DET PERSIL FBS 2.97kg=54PRnajniže u lancu Gavranović 11,99 €4,04 €/kg
- PERSIL PERSIL 990 G 18 PRANJA POWER EXPERT SILANnajniže u NTL-u 2,99 €3,02 €/kg
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. PERSIL 4,55kg POWDER FRESH BY SILAN 70 pranjanajniže u lancu Gavranović 11,99 €2,64 €/kg
- PERSIL PERSIL 4,95 kg FR. SILAN 90 WLnajniže u Bosi akcija 19,99 €4,04 €/kg