GEL ZA TUŠIRANJE SPORT 2x400 ml FA
Najniža danas
4,29 €
5,36 €/l · u 2 lanca
u lancu Vrutak
Prosječna
4,64 € 2 lanca
Najviša
4,99 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 4,29 €5,36 €/l
- NTL 4,99 €6,24 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 4,29 € (3.10.)
4,29 €
28.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 09000101782400. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
4,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
4,99 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FA GEL TUŠ FA SPORT 400ml DUOnajniže u Studencu akcija 2,00 €5,00 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O GEL ZA TUŠIRANJE SPORT 400ML FAnajniže u Plodinama akcija 1,99 €4,97 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O GEL ZA TUŠIRANJE SPORT 250 ml FAnajniže u Sparu akcija 1,49 €5,96 €/l
- FA GEL TUŠ FA M SPORT 2X750 mlnajniže u Kauflandu 6,99 €4,66 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. FA TUŠ.GEL 400ml SPORT ENERGY BOOSTnajniže u Studencu akcija 1,90 €4,75 €/l
- FA FA MEN GEL 250 ML SPORT ENERGY BOOSTnajniže u Ribolu akcija 1,39 €5,56 €/l