Fa Gel za tuširanje Sport men 400 ml
1,99 €
4,97 €/l · u 16 lanaca
u Plodinama
Prosječna
3,56 € 16 lanaca
Najviša
4,89 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 1,99 €4,97 €/l
- Studenacakcija 2,49 €6,23 €/l
- Bosoakcija 2,59 €6,47 €/l
- Konzumakcija 2,59 €6,47 €/l
- Vrutak 2,59 €6,47 €/l
- Gavranović 3,49 €8,72 €/l
- Spar 3,79 €9,47 €/l
- Jadrankaakcija 3,99 €9,97 €/l
- KTC 3,99 €9,97 €/l
- Kaufland 3,99 €9,97 €/l
- Ribola 3,99 €9,97 €/l
- Tommy 3,99 €9,97 €/l
- Metro 4,03 €10,07 €/l
- NTL 4,09 €10,22 €/l
- Trgocentar 4,49 €11,22 €/l
- Trgovina Krk 4,89 €12,22 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03838824142296. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Studenac
-
2,49 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T840, 3.10.2026. (Vukovarska 26, DUBROVNIK)
- Boso
-
2,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (-21%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Konzum
-
2,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (-39%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0013, 3.10.2026. (VIRSKI PUT 136, VIR)
- Vrutak
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Gavranović
-
3,49 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 323, 3.10.2026. (Sveti Petar 15, OGULIN)
- Spar
-
3,79 € (-10%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Jadranka
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (+4%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
3,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
3,99 € (+12%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Ribola
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Metro
-
4,03 € (-5%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- NTL
-
4,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
4,49 € (+1%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
4,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FA GEL TUŠ FA SPORT 400ml DUOnajniže u Studencu akcija 2,00 €5,00 €/l
- FA GEL TUŠ FA M SPORT 2X750 mlnajniže u Kauflandu 6,99 €4,66 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O GEL ZA TUŠIRANJE SPORT 250 ml FAnajniže u Sparu akcija 1,49 €5,96 €/l
- Henkel Fa Gel za tuširanje SK13najniže u Studencu akcija 2,50 €3,33 €/l
- FA FA MEN GEL 250 ML SPORT ENERGY BOOSTnajniže u Ribolu akcija 1,39 €5,56 €/l
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. FA TUŠ.GEL 400ml SPORT ENERGY BOOSTnajniže u Studencu akcija 1,90 €4,75 €/l