Persil Deter.za rub.Colo.Gel.55pr2,475L
13,99 €
5,65 €/l · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
18,74 € 4 lanca
Najviša
21,99 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 13,99 €5,65 €/l
- Kaufland 17,99 €7,27 €/l
- Konzum 20,99 €8,46 €/l
- KTC 21,99 €8,87 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000101599176. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
13,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Kaufland
-
17,99 € (-14%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
20,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- KTC
-
21,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Persil DET.PERSIL COLOR 5,94 Lnajniže u KTC-u 23,99 €4,04 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O DETERDŽENT ZA RUBLJE GEL COLOR 1,98 L 44 PRANJA PERSILnajniže u Kauflandu 9,99 €5,05 €/l
- PERSIL DET PERSIL GEL COLOR 4.5 L 100PRnajniže u Konzumu 19,99 €4,44 €/l
- Persil Tekući deterdžent Color 88prnajniže u Kauflandu 18,99 €4,80 €/l
- PERSIL PERSIL GEL 0,99 L COLOR 22 PRANJAnajniže u Studencu akcija 5,00 €5,05 €/l
- PERSIL DET PERSIL GEL COLOR 2.97L=66PRnajniže u Kauflandu akcija 13,99 €4,71 €/l