Got2b gel za kosu 150 ml
5,99 €
39,93 €/l · u 5 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
6,59 € 5 lanaca
Najviša
7,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 5,99 €39,93 €/l
- Spar 5,99 €39,93 €/l
- Tommyakcija 5,99 €39,93 €/l
- KTC 6,99 €46,60 €/l
- Plodine 7,99 €53,27 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 09000100366526. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
5,99 € (-7%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
5,99 € (-14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Tommy
-
5,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-25%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
6,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Plodine
-
7,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ANNYER ANNYER GEL JAKO UČVRŠĆ.100mLnajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €29,90 €/l
- GENERA GELCAP GEL GENERA 300 ML STRONG ZA KOSUnajniže u Plodinama 1,99 €6,63 €/l
- NIVEA GEL NIVEA KREMAST ZA KOSU 150ML 8780najniže u Kauflandu 5,99 €39,93 €/l
- NIVEA KREMA NIVEA 150 ml MEN ST.ZA KOSnajniže u Bosi akcija 5,00 €33,33 €/l
- Got2b Got2b Gel za kosu Ultra Glued 150 mlnajniže u Sparu akcija 3,99 €26,60 €/l
- NIVEA GEL ZA KOSU 150 ml NIVEA ULTRAnajniže u Tommyju 5,79 €38,60 €/l