KREMA ZA KOSU 100 ml GOT2B
Najniža danas
3,99 €
39,90 €/l · u 3 lanca
u Tommyju
Prosječna
6,32 € 3 lanca
Najviša
7,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 3,99 €39,90 €/l
- KTC 6,99 €69,90 €/l
- Plodine 7,99 €79,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,99 € (2.10.)
3,99 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 09000100366410. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
3,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-50%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
6,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ44, 3.10.2026. (PAVLA RADICA 46 A POZEGA)
- Plodine
-
7,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Druge veličine
- NIVEA GEL NIVEA KREMAST ZA KOSU 150ML 8780najniže u Kauflandu 5,99 €39,93 €/l
- NIVEA KREMA NIVEA 150 ml MEN ST.ZA KOSnajniže u Bosi akcija 5,00 €33,33 €/l
- AFRODITA KREMA ZA KOSU 75 ml TI-TI Tnajniže u Studencu akcija 2,79 €39,86 €/l
- ANNYER BRILJANT.100 ml CREMEnajniže u Sparu akcija 1,99 €19,90 €/l
- SUBRINA KREMA ZA KOSU SUBRINA 150 mlnajniže u KTC-u 1,69 €11,27 €/l
- NIVEA NIVEA MEN STYLING 150 ML KREMA ZA KOSUnajniže u KTC-u 6,49 €43,27 €/l