KREMA ZA KOSU 100 ml GOT2B
Lowest today
€3.99
€39.90/l · in 3 chains
at Tommy
Average
€6.32 3 chains
Highest
€7.99 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Aug to 3 Oct
By chain
- Tommypromotion €3.99€39.90/l
- KTC €6.99€69.90/l
- Plodine €7.99€79.90/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in 30 days: €3.99 (2 Oct)
€3.99
27 Aug3 Oct
Sources by chain
GTIN 09000100366410. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Tommy
-
€3.99; promotion started before our records (-50%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
€6.99
Source: KTC price list, store PJ44, 3 Oct 2026 (PAVLA RADICA 46 A POZEGA)
- Plodine
-
€7.99
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
Other sizes
- NIVEA GEL NIVEA KREMAST ZA KOSU 150ML 8780lowest at Kaufland €5.99€39.93/l
- NIVEA KREMA NIVEA 150 ml MEN ST.ZA KOSlowest at Boso promotion €5.00€33.33/l
- AFRODITA KREMA ZA KOSU 75 ml TI-TI Tlowest at Studenac promotion €2.79€39.86/l
- ANNYER BRILJANT.100 ml CREMElowest at Spar promotion €1.99€19.90/l
- SUBRINA KREMA ZA KOSU SUBRINA 150 mllowest at KTC €1.69€11.27/l
- NIVEA NIVEA MEN STYLING 150 ML KREMA ZA KOSUlowest at KTC €6.49€43.27/l