CASE ZA VODU 230 ML 4/1
Najniža danas
3,59 €
15,61 €/l · u 1 lancu
u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 3,59 €15,61 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 3,59 € (2.10.)
3,59 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08719987103735
- Plodine
-
3,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ALPINA CASE ZA VODU 440ML 4/1najniže u Plodinama 6,99 €15,89 €/l
- HAMAX POLICA CASE ZA VODU/VINO HAMAXnajniže u Plodinama 8,95 €
- ITALIJA - UNOS CASE ZA VODU 3/1najniže u Plodinama 1,72 €
- CASE ZA VODU 4/1 CASSIOPEA 300 MLnajniže u Plodinama 12,99 €43,30 €/l
- KOOPMAN CASE ZA VODU KRISTALIN 580 ML 4/1najniže u Plodinama 11,99 €20,67 €/l
- KOOPMAN CASE ZA VODU KRISTALIN 400 ML 4/1najniže u Plodinama 9,99 €24,97 €/l