DEO SPRAY 150 ml REXONA INVISI
Najniža danas
1,59 €
10,60 €/l · u 1 lancu
u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 1,59 €10,60 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 1,59 € (2.10.)
1,59 €
27.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08717644089262. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (-67%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10140, 3.10.2026. (ŽNJANSKA ULICA 4, SPLIT)
Druge veličine
- REXONA DEO SPRAY 150 ml REXONA INVISInajniže u KTC-u 3,19 €21,27 €/l
- REXONA DEO SPRAY 150 ml REXONA FRESHnajniže u Tommyju akcija 1,75 €11,67 €/l
- Rexona Dezodorans SK1najniže u KTC-u 3,19 €21,27 €/l
- Rexona Rexona M.Antipers.u spr.Invisible150mlnajniže u Kauflandu 5,49 €36,60 €/l
- Rexona Dezodorans SK1najniže u Lidlu 6,49 €32,45 €/l
- REXONA REXONA DEO CLEAR PURE 150 MLnajniže u KTC-u 3,19 €21,27 €/l