GEL ZA TUŠ.PALMOLIVE 250ml MILK&HONEY
2,39 €
9,56 €/l · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
2,82 € 4 lanca
Najviša
2,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 2,39 €9,56 €/l
- Metro 2,91 €11,64 €/l
- Gavranović 2,99 €11,96 €/l
- Jadrankaakcija 2,99 €11,96 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08714789732879. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
2,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Metro
-
2,91 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Gavranović
-
2,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Jadranka
-
2,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL D.O.O GEL ZA TUŠ. MILK%HONEY 250 ML PALMOLIVEnajniže u Sparu akcija 1,35 €5,40 €/l
- PALMOLIVE PALMOLIVE KUPKA 500 ML MED MLIJEKOnajniže u Studencu akcija 2,50 €5,00 €/l
- PALMOLIVE PALMOLIVE GEL ZA TUSIRANJE 750 ML MILK HONEYnajniže u KTC-u 3,99 €5,32 €/l
- Palmolive Gel za tuš. s pump. SK1najniže u Plodinama 5,59 €7,45 €/l
- PALMOLIVE PALMOLIVE GEL 1L DOYPACK MED I MLIJEKOnajniže u Sparu akcija 3,35 €3,35 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY 2x500 ml PALMOLIVEnajniže u NTL-u 4,99 €4,99 €/l