Palmolive pjena za kup.milk&hon 500ml
2,99 €
5,98 €/l · u 12 lanaca
u Lidlu
Prosječna
5,23 € 12 lanaca
Najviša
6,49 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 2,99 €5,98 €/l
- Plodine 4,31 €8,62 €/l
- Kaufland 4,49 €8,98 €/l
- Tommy 5,29 €10,58 €/l
- Jadranka 5,39 €10,78 €/l
- Konzum 5,39 €10,78 €/l
- Ribola 5,39 €10,78 €/l
- Spar 5,39 €10,78 €/l
- Metro 5,49 €10,98 €/l
- KTC 5,59 €11,18 €/l
- NTL 6,49 €12,98 €/l
- Trgocentar 6,49 €12,98 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08714789733159. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
2,99 € (-30%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
4,31 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Kaufland
-
4,49 € (-10%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Tommy
-
5,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
5,39 € (+20%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
5,39 € (+10%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Ribola
-
5,39 € (+9%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
5,39 € (+20%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Metro
-
5,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
5,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- NTL
-
6,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20230, 3.10.2026. (B. RADICA 180, Viljevo, VILJEVO)
- Trgocentar
-
6,49 € (+22%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FAIRTRADE N-PJENA ZA KUP PALMOLIVE 500ML MILK i HONEY -12/1-najniže u lancu Vrutak 5,29 €10,58 €/l
- AWT - Colgate Palmolive PJENA ZA KUP. PALMOLIVE MED I MLIJEKO 500 ml AWTnajniže u Stridonu 4,75 €9,50 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY 2x500 ml PALMOLIVEnajniže u NTL-u 4,99 €4,99 €/l