Domestos Citrus
2,50 €
2,00 €/l · u 7 lanaca
u Studencu
Prosječna
4,23 € 7 lanaca
Najviša
5,39 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 2,50 €2,00 €/l
- Lidl 2,99 €2,39 €/l
- Tommy 4,49 €3,59 €/l
- Plodine 4,69 €3,75 €/l
- KTC 4,79 €3,83 €/l
- Konzum 4,79 €3,83 €/l
- NTL 5,39 €4,31 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08712561293518. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,50 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1611, 3.10.2026. (Jelsa 354, JELSA)
- Lidl
-
2,99 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Tommy
-
4,49 € (+17%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
4,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
4,79 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Konzum
-
4,79 € (+18%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0200, 3.10.2026. (INDUSTRIJSKA ULICA 1A, ZAPREŠIĆ)
- NTL
-
5,39 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Druge veličine
- DOMESTOS SRED. DOMES 750 ml CITRUSnajniže u Bosi 3,49 €4,65 €/l
- Domestos Domestos hig.maramice mint&citrus 60komnajniže u NTL-u 1,00 €
- DOMESTOS DOMESTOS CITRUS 750ML 9780najniže u Metrou 2,36 €3,15 €/l
- DOMESTOS 750ML DOMESTOS CITRUS FRESHnajniže u Metrou 47,25 €3,15 €/l
- DOMESTOS DOMESTOS TB CITRUS+FOAM LIMESCALE 1185mLnajniže u KTC-u 6,99 €5,87 €/l
- DOMESTOS DOMESTOS CITRUS 750 ml+ PINE 750 mlnajniže u Tommyju 4,99 €6,65 €/l