Domestos Citrus
€2.50
€2.00/l · in 7 chains
at Studenac
Average
€4.23 7 chains
Highest
€5.39 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €2.50€2.00/l
- Lidl €2.99€2.39/l
- Tommy €4.49€3.59/l
- Plodine €4.69€3.75/l
- KTC €4.79€3.83/l
- Konzum €4.79€3.83/l
- NTL €5.39€4.31/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08712561293518. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€2.50; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1611, 3 Oct 2026 (Jelsa 354, JELSA)
- Lidl
-
€2.99
Source: Lidl price list, store 104, 3 Oct 2026 (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Tommy
-
€4.49 (+17%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
€4.69
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
€4.79
Source: KTC price list, store PJ41, 3 Oct 2026 (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Konzum
-
€4.79 (+18%)
Source: Konzum price list, store 0200, 3 Oct 2026 (INDUSTRIJSKA ULICA 1A, ZAPREŠIĆ)
- NTL
-
€5.39
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Other sizes
- DOMESTOS SRED. DOMES 750 ml CITRUSlowest at Boso €3.49€4.65/l
- Domestos Domestos hig.maramice mint&citrus 60komlowest at NTL €1.00
- DOMESTOS DOMESTOS CITRUS 750ML 9780lowest at Metro €2.36€3.15/l
- DOMESTOS 750ML DOMESTOS CITRUS FRESHlowest at Metro €47.25€3.15/l
- DOMESTOS DOMESTOS TB CITRUS+FOAM LIMESCALE 1185mLlowest at KTC €6.99€5.87/l
- DOMESTOS DOMESTOS CITRUS 750 ml+ PINE 750 mllowest at Tommy €4.99€6.65/l