KEKS CHOCO 150 g COOKIES 25% ČO
Najniža danas
1,79 €
11,93 €/kg · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
1,89 € 2 lanca
Najviša
1,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 1,79 €11,93 €/kg
- Gavranović 1,99 €13,27 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,79 € (3.10.)
1,79 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08710502260025. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
1,79 € (+28%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2411, 3.10.2026. (J.J. STROSSMAYERA 20, Vinkovci)
- Gavranović
-
1,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 311, 3.10.2026. (G.Lederera 27 HRVATSKA, KOSTAJNICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- GULLON KEKS CHOCO COOKIES BG 200g GULLONnajniže u Metrou 3,81 €19,05 €/kg
- POLLEO COOKIE HYDROX 50% CHOC COOK 75 g POLnajniže u Plodinama akcija 1,99 €26,53 €/kg
- CHOCO COOK.CR.200 g KOESTLINnajniže u Stridonu 1,49 €7,45 €/kg
- KOESTLIN KEKS CHOCO COOKIES 200 g KOESTnajniže u Stridonu 1,62 €8,10 €/kg
- POLLEO SPORT KEKS VEGAN BAKED DOUBLE CHOCO 75 G POLLEOnajniže u Plodinama akcija 1,99 €26,53 €/kg
- DR SCHAER KEKS CHOCO CHIP BEZ GLUTENA 200 G DR.SCHAERnajniže u Konzumu 4,59 €22,95 €/kg