KEKS CHOCO 150 g COOKIES 25% ČO
Lowest today
€1.79
€11.93/kg · in 2 chains
at Boso
Average
€1.89 2 chains
Highest
€1.99 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €1.79€11.93/kg
- Gavranović €1.99€13.27/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €1.79 (3 Oct)
€1.79
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08710502260025. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€1.79 (+28%)
Source: Boso price list, store 2411, 3 Oct 2026 (J.J. STROSSMAYERA 20, Vinkovci)
- Gavranović
-
€1.99
Source: Gavranović price list, store 311, 3 Oct 2026 (G.Lederera 27 HRVATSKA, KOSTAJNICA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- GULLON KEKS CHOCO COOKIES BG 200g GULLONlowest at Metro €3.81€19.05/kg
- POLLEO COOKIE HYDROX 50% CHOC COOK 75 g POLlowest at Plodine promotion €1.99€26.53/kg
- CHOCO COOK.CR.200 g KOESTLINlowest at Stridon €1.49€7.45/kg
- KOESTLIN KEKS CHOCO COOKIES 200 g KOESTlowest at Stridon €1.62€8.10/kg
- POLLEO SPORT KEKS VEGAN BAKED DOUBLE CHOCO 75 G POLLEOlowest at Plodine promotion €1.99€26.53/kg
- DR SCHAER KEKS CHOCO CHIP BEZ GLUTENA 200 G DR.SCHAERlowest at Konzum €4.59€22.95/kg