Dash Det.za pra.rub.Regular 42pr.2,1kg
13,59 €
6,47 €/kg · u 7 lanaca
u KTC-u
Prosječna
18,65 € 7 lanaca
Najviša
19,99 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 13,59 €6,47 €/kg
- Kaufland 16,99 €8,09 €/kg
- Jadranka 19,99 €9,52 €/kg
- Konzum 19,99 €9,52 €/kg
- Plodine 19,99 €9,52 €/kg
- Ribola 19,99 €9,52 €/kg
- Tommy 19,99 €9,52 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08700216742030. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
13,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ46, 3.10.2026. (VUKOVARSKA 3 A VIROVITICA)
- Kaufland
-
16,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Jadranka
-
19,99 € (+25%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Konzum
-
19,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
19,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
19,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
19,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DASH DASH REGULAR 1,05 KG 21 PRnajniže u Studencu akcija 5,00 €4,76 €/kg
- DASH DASH 1,15 kg REGULAR 23 PRnajniže u Tommyju akcija 3,99 €3,47 €/kg
- DASH DASH 3,3 KG 66 PR REGULAR PRASAKnajniže u lancu Jadranka akcija 13,99 €4,24 €/kg
- DASH DET DASH REGULAR 1.85kg=37PRnajniže u Tommyju akcija 9,99 €5,40 €/kg