DET.ARIEL OXI 1,76 kg
8,99 €
5,11 €/kg · u 4 lanca
u Tommyju
Prosječna
11,24 € 4 lanca
Najviša
13,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 8,99 €5,11 €/kg
- Konzum 10,00 €5,68 €/kg
- Spar 11,99 €6,81 €/kg
- Plodine 13,99 €7,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08700216361040. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
8,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-49%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10190, 3.10.2026. (MATOŠEVA 29, SOLIN)
- Konzum
-
10,00 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
11,99 € (-14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8707, 3.10.2026. (zagreb skorpikova 34 2)
- Plodine
-
13,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 064, 3.10.2026. (ANTE STARCEVICA 21, ZAPRESIC)
Druge veličine
- ARIEL DET ARIEL OXI 2.75kg=50PRnajniže u Konzumu 15,00 €5,45 €/kg
- ARIEL DET ARIEL OXI 1.65 kg=30PRnajniže u Plodinama 7,99 €4,84 €/kg
- ARIEL ARIEL PRASAK OXI 1,65KG 30 PRANJAnajniže u Plodinama 15,99 €9,69 €/kg
- Ariel Prašak za pranje rublja 68pr.najniže u Lidlu 18,99 €5,08 €/kg
- ARIEL DET ARIEL OXI 1.925 kg=35PRnajniže u Tommyju akcija 9,49 €4,93 €/kg