MR.PROPER UNIVERZAL LEMON 5 l
9,99 €
2,00 €/l · u 2 lanca
u Metrou
Prosječna
9,99 € 2 lanca
Najviša
9,99 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 9,99 €2,00 €/l
- Stanicakcija 9,99 €2,00 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08700216250313. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Stanic
-
9,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-17%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MR.PROPER MR.PROPER 1,5 l UNInajniže u Tommyju akcija 3,29 €2,19 €/l
- MR PROPER 750 ml SPR.UNI.LIMUNnajniže u Tommyju akcija 0,99 €1,32 €/l
- MR.PROPER MR.PROPER LEMON 1 L UNIVERZALnajniže u Plodinama 4,19 €4,19 €/l
- MR.PROP.2 l UNI.LEMONnajniže u Ribolu 4,97 €2,48 €/l
- MR.PROPER UNIVERZAL LEMON 5Lnajniže u lancu Djelo Vodice 12,94 €2,59 €/l
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?