Old Spice Dezodor.sprej Rockstar150ml
1,99 €
13,27 €/l · u 9 lanaca
u Tommyju
Prosječna
4,48 € 9 lanaca
Najviša
5,69 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 1,99 €13,27 €/l
- Djelo Vodice 2,99 €19,93 €/l
- Spar 3,99 €26,60 €/l
- Kaufland 4,99 €33,27 €/l
- Konzum 4,99 €33,27 €/l
- Plodine 4,99 €33,27 €/l
- Ribola 4,99 €33,27 €/l
- Gavranović 5,69 €37,93 €/l
- KTC 5,69 €37,93 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08700216169820. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-60%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
2,99 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
3,99 € (+4%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Kaufland
-
4,99 € (+30%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Gavranović
-
5,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- KTC
-
5,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
Druge veličine
- OLD SPICE DEO OLD SPICE CAPTAIN 250 mlnajniže u Konzumu akcija 5,99 €23,96 €/l
- Old Spice Deo Spray Deep Sea 250MLnajniže u Lidlu 4,99 €19,96 €/l
- OLD SPICE OLD SPICE 250 ML SPRAY WHITE WHATERnajniže u lancu Djelo Vodice 3,09 €7,72 €/l
- OLD SPICE DEO OLD SPICE OASIS 150mlnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €19,93 €/l
- OLD SPICE DEO OLD SPICE WOLF 150mlnajniže u lancu Jadranka akcija 2,99 €19,93 €/l
- ORBICO D.O.O. DEO SPREJ WHITEWATER 150ml OLD SPICEnajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €23,92 €/l