ČAŠE ZA SOK 300ml 6/1 ARA263F
Najniža danas
8,29 €
27,63 €/l · u 1 lancu
u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 8,29 €27,63 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 4,35 € (30.9.)
8,29 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08692952065118
- NTL
-
8,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 20221, 3.10.2026. (SRIJEMSKA 0, OSIJEK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PASABAHCE CASE ZA SOK 4/1 365 ML ELYSIAnajniže u Plodinama 9,99 €27,37 €/l
- LAV CASE ZA SOK LIBERTY 6/1 295 MLnajniže u Plodinama 4,99 €16,92 €/l
- ČAŠE ZA SOK 450 ML 4/1 ALPINA EDCOnajniže u Stridonu 9,99 €22,20 €/l
- LAV CASE ZA SOK HERA 325 ML 6/1najniže u Plodinama 6,99 €21,51 €/l
- LAV CASE ZA SOK 6/1 EMPIRE 510 MLnajniže u Plodinama 6,99 €13,71 €/l
- LAV CASE ZA SOK GAIA 475 ML 6/1najniže u Plodinama 8,99 €18,93 €/l