ČAŠE ZA SOK 300ml 6/1 ARA263F
Lowest today
€8.29
€27.63/l · in 1 chain
at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- NTL €8.29€27.63/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €4.35 (30 Sep)
€8.29
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08692952065118
- NTL
-
€8.29
Source: NTL price list, store 20221, 3 Oct 2026 (SRIJEMSKA 0, OSIJEK)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PASABAHCE CASE ZA SOK 4/1 365 ML ELYSIAlowest at Plodine €9.99€27.37/l
- LAV CASE ZA SOK LIBERTY 6/1 295 MLlowest at Plodine €4.99€16.92/l
- ČAŠE ZA SOK 450 ML 4/1 ALPINA EDCOlowest at Stridon €9.99€22.20/l
- LAV CASE ZA SOK HERA 325 ML 6/1lowest at Plodine €6.99€21.51/l
- LAV CASE ZA SOK 6/1 EMPIRE 510 MLlowest at Plodine €6.99€13.71/l
- LAV CASE ZA SOK GAIA 475 ML 6/1lowest at Plodine €8.99€18.93/l