DŽEZVA ZA KAVU 180ml
Najniža danas
7,65 €
42,50 €/l · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
8,32 € 2 lanca
Najviša
8,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 7,65 €42,50 €/l
- Gavranović 8,99 €49,94 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 7,65 € (3.10.)
7,65 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08691766021693. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
7,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Gavranović
-
8,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 346, 3.10.2026. (J. J. Strossmayera 1, OGULIN)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- OFFERTISSIMA D.O.O. DŽEZVA ZA KAVU 320mlnajniže u Stridonu 6,50 €20,31 €/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. DŽEZVA ZA KAVU 600mlnajniže u Stridonu 7,75 €12,92 €/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. DŽEZVA ZA KAVU 350 MLnajniže u Stridonu 5,70 €16,29 €/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. DŽEZVA ZA KAVU 180 mlnajniže u Stridonu 7,43 €41,28 €/l
- DŽEZVA ZA KAVU 320 ml OFFERTISSIMAnajniže u lancu Gavranović 4,00 €12,50 €/l
- DŽEZVA ZA KAVU 600 ml OFFFERTISSIMAnajniže u Stridonu 8,20 €13,67 €/l