DŽEZVA ZA KAVU 180ml
€7.65
€42.50/l · in 2 chains
at Stridon
Average
€8.32 2 chains
Highest
€8.99 at Gavranović
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €7.65€42.50/l
- Gavranović €8.99€49.94/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 08691766021693. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€7.65 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.26, 3 Oct 2026 (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- Gavranović
-
€8.99
Source: Gavranović price list, store 346, 3 Oct 2026 (J. J. Strossmayera 1, OGULIN)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- OFFERTISSIMA D.O.O. DŽEZVA ZA KAVU 320mllowest at Stridon €6.50€20.31/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. DŽEZVA ZA KAVU 600mllowest at Stridon €7.75€12.92/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. DŽEZVA ZA KAVU 350 MLlowest at Stridon €5.70€16.29/l
- OFFERTISSIMA D.O.O. DŽEZVA ZA KAVU 180 mllowest at Stridon €7.43€41.28/l
- DŽEZVA ZA KAVU 320 ml OFFERTISSIMAlowest at Gavranović €4.00€12.50/l
- DŽEZVA ZA KAVU 600 ml OFFFERTISSIMAlowest at Stridon €8.20€13.67/l