PARF. ECONOMIC 20 ml WOM.No.249
Najniža danas
3,49 €
174,50 €/l · u 2 lanca
u Bosi
Prosječna
4,39 € 2 lanca
Najviša
5,29 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Bosoakcija 3,49 €174,50 €/l
- NTL 5,29 €264,50 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 3,49 € (3.10.)
3,49 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08606104687264. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
3,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (-30%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2559, 3.10.2026. (VELIKI ŠOR BB, Drenovci)
- NTL
-
5,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Druge veličine
- VM2 D.O.O. PARFEM WOMEN 303 20 ml ECONOMICnajniže u Bosi 4,99 €249,50 €/l
- VM2 D.O.O. PARFEM WOMEN 332 20 ml ECONOMICnajniže u Bosi 4,99 €249,50 €/l
- VM2 D.O.O. PARFEM WOMEN 331 20 ml ECONOMICnajniže u Bosi 4,99 €249,50 €/l
- VM2 D.O.O. PARFEM WOMEN 330 20 ml ECONOMICnajniže u Bosi 4,99 €249,50 €/l
- VM2 D.O.O. PARFEM WOMEN 273 20 ml ECONOMICnajniže u Bosi 4,99 €249,50 €/l
- VM2 D.O.O. PARFEM WOMEN 43 20 ml ECONOMICnajniže u Bosi 4,99 €249,50 €/l