PARF. ECONOMIC 20 ml WOM.No.249
Lowest today
€3.49
€174.50/l · in 2 chains
at Boso
Average
€4.39 2 chains
Highest
€5.29 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Bosopromotion €3.49€174.50/l
- NTL €5.29€264.50/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €3.49 (3 Oct)
€3.49
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 08606104687264. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€3.49; promotion started before our records (-30%)
Source: Boso price list, store 2559, 3 Oct 2026 (VELIKI ŠOR BB, Drenovci)
- NTL
-
€5.29
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Other sizes
- VM2 D.O.O. PARFEM WOMEN 303 20 ml ECONOMIClowest at Boso €4.99€249.50/l
- VM2 D.O.O. PARFEM WOMEN 332 20 ml ECONOMIClowest at Boso €4.99€249.50/l
- VM2 D.O.O. PARFEM WOMEN 331 20 ml ECONOMIClowest at Boso €4.99€249.50/l
- VM2 D.O.O. PARFEM WOMEN 330 20 ml ECONOMIClowest at Boso €4.99€249.50/l
- VM2 D.O.O. PARFEM WOMEN 273 20 ml ECONOMIClowest at Boso €4.99€249.50/l
- VM2 D.O.O. PARFEM WOMEN 43 20 ml ECONOMIClowest at Boso €4.99€249.50/l