DORITOS NACHO 180g
Najniža danas
2,65 €
14,72 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
2,90 € 2 lanca
Najviša
3,15 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 2,65 €14,72 €/kg
- Studenac 3,15 €17,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 2,65 € (3.10.)
2,65 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08606017377191. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
2,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Studenac
-
3,15 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T845, 3.10.2026. (Močići 24A, MOČIĆI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Doritos Nachonajniže u Studencu akcija 1,35 €
- TORT.DOR.NACHO CHESSE160 gnajniže u Lidlu 2,39 €14,94 €/kg
- ČIPS DORI.NACHO 100gnajniže u Plodinama 1,99 €19,90 €/kg
- ORBICO D.O.O. ČIPS NACHO 90 G DORITOSnajniže u Lidlu 1,69 €18,78 €/kg
- DORITOS NACHO CHEESE 90G (28)najniže u lancu Djelo Vodice 2,09 €23,22 €/kg
- AWT INTERNATIONAL D.O.O. ČIPS LAYS + DORITOS DUOP.220 gnajniže u Konzumu 2,00 €15,38 €/kg