KREKER NATUREL PROSO100 g
1,49 €
14,90 €/kg · u 7 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
1,67 € 7 lanaca
Najviša
1,89 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 1,49 €14,90 €/kg
- Jadranka 1,54 €15,40 €/kg
- Spar 1,59 €15,90 €/kg
- Plodine 1,66 €16,60 €/kg
- Studenac 1,66 €16,60 €/kg
- Konzum 1,89 €18,90 €/kg
- Tommy 1,89 €18,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08606012163164. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Jadranka
-
1,54 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Spar
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87017, 3.10.2026. (zagreb ulica grada mainza 16)
- Plodine
-
1,66 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 050, 3.10.2026. (BARTOLA KASICA 7, RIJEKA)
- Studenac
-
1,66 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Konzum
-
1,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Tommy
-
1,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NATUREL SNACK KUK. SOL 100 g NATURELnajniže u Sparu 1,59 €15,90 €/kg
- NATUREL KREKER CLASSIC 100 g NATURELnajniže u Stridonu 1,09 €10,90 €/kg
- NATUREL SNACK RIŽA LAN SUNCO.100 g NATnajniže u lancu Vrutak 1,59 €15,90 €/kg
- NATURE ADDICTS RIŽIN KREKER PAPRIKA 85 gnajniže u Tommyju 2,45 €28,82 €/kg
- NATURE ADDICTS RIŽIN KREKER MORSKA SOL 85 gnajniže u Tommyju 2,45 €28,82 €/kg
- NATUREL SNACK RIŽA CHIA QUINOA 100 g Nnajniže u Konzumu 1,89 €18,90 €/kg