BRAŠN ZLATO RAVNICE 1 kg T-550
Najniža danas
0,80 €
0,80 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 0,80 €0,80 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,80 € (3.10.)
0,80 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08606002350468. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
0,80 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ZLATO RAVNICE BRAŠN ZLATO RAVN.5 kg T-550 ML.najniže u Bosi akcija 3,97 €0,79 €/kg
- BOSO D.O.O BRAŠNO T-550 5 kg GLATKO BOSOnajniže u NTL-u 3,01 €0,60 €/kg
- ZLATO RAVNICE BRAŠN ZLATO RAVNICE 25 kg T-550najniže u Bosi 9,99 €0,40 €/kg
- ŽITO BAČKA BRAŠN ZLATO RAVNICE 1 kg T-700najniže u Bosi akcija 0,53 €0,53 €/kg