ČOK.KEKS 45 g JIMMY
Najniža danas
0,89 €
19,78 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
0,91 € 2 lanca
Najviša
0,93 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 0,89 €19,78 €/kg
- Djelo Vodice 0,93 €20,67 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 0,89 € (3.10.)
0,89 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08600939346525. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Djelo Vodice
-
0,93 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JIMMY KEKS ČOKOLADA 145 g JIMMYnajniže u Konzumu 2,00 €13,33 €/kg
- JIMMY KEKS ČOKOLADA 32 g JIMMYnajniže u Plodinama 0,59 €18,44 €/kg
- JIMMY ČOKOLADA NAR/KEKS 80 g JIMMYnajniže u Tommyju akcija 1,29 €16,12 €/kg
- JIMMY ČOKOLADA NAR/KEKS 160 g JIMMYnajniže u Tommyju 2,59 €16,19 €/kg
- JIMMY ČOK. S KEKS.280 g JI MMYnajniže u Ribolu 3,99 €14,25 €/kg