VODA MG MIVELA 500 ml BLAG.GAZ
Najniža danas
1,05 €
2,10 €/l · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,25 € 2 lanca
Najviša
1,45 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,05 €2,10 €/l
- Boso 1,45 €2,90 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,05 € (3.10.)
1,05 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08600599000850. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Boso
-
1,45 € (+42%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MIVELA MIN VODA MIVELA BLAGO GAZ 1 L PETnajniže u Trgocentru 1,65 €1,65 €/l
- MIVELA MG MIVELA 1,35 l BLAGO GAZIRANAnajniže u Konzumu 0,30 €0,22 €/l
- MIVELA MIN VODA MIVELA BLAGO GAZ 0.5 L PETnajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €2,58 €/l
- MIVELA VODA MG MIVELA BLAGO GAZIRANA 1,5 Lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €1,33 €/l
- MG MIVELA VODA MG MIVELA 1 L BLAGO GAZIR.najniže u Bosi 1,89 €1,89 €/l
- Mg Mivela blago gazirana min. vodanajniže u Stridonu 1,21 €0,90 €/l