MIVELA 0,5 l
1,29 €
2,58 €/l · u 3 lanca
u lancu Stanic
Prosječna
1,41 € 3 lanca
Najviša
1,49 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanic 1,29 €2,58 €/l
- Boso 1,45 €2,90 €/l
- Stridon 1,49 €2,98 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08600599000133. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
1,29 € (+18%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 837, 3.10.2026. (ŠIBENIK)
- Boso
-
1,45 € (+42%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Stridon
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.61, 3.10.2026. (Ksaver 200, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZIRANA MG MIVELA 1 L JAMNICAnajniže u Trgocentru 1,65 €1,65 €/l
- JAMNICA PLUS D.O.O. VODA GAZIRANA MG MIVELA 0,5 L JAMNICAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €2,58 €/l
- MIVELA VODA MG MIVELA GAZIRANA 1,5 Lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €1,33 €/l
- MIVELA MIVELA GAZIRANA 1.5L (6)najniže u Stridonu 2,19 €1,46 €/l
- MG MIVELA VODA MG MIVELA 500 ml BLAG.GAZnajniže u Stridonu 1,05 €2,10 €/l
- MIVELA MIN VODA MIVELA BLAGO GAZ 0.5 L PETnajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €2,58 €/l