SREDSTVO VANISH 3U1 500 ml
5,99 €
11,98 €/l · u 7 lanaca
u Plodinama
Prosječna
7,28 € 7 lanaca
Najviša
8,39 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 5,99 €11,98 €/l
- Djelo Vodice 6,29 €12,58 €/l
- Trgovina Krk 6,99 €13,98 €/l
- Trgocentar 7,09 €14,18 €/l
- KTC 7,99 €15,98 €/l
- NTL 8,19 €16,38 €/l
- Spar 8,39 €16,78 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08594002688615. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
5,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Djelo Vodice
-
6,29 € (-1%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Trgovina Krk
-
6,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Trgocentar
-
7,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- KTC
-
7,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- NTL
-
8,19 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Spar
-
8,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Vanish Vanish Oxi Action Sprej za pretpr.500mlnajniže u Konzumu akcija 6,23 €12,46 €/l
- Vanish Whitenajniže u Kauflandu 8,99 €9,27 €/kg
- Vanish Pinknajniže u Kauflandu 8,99 €9,27 €/kg
- VANISH VANISH LIQUID 1,5 L PINKnajniže u Kauflandu akcija 5,29 €3,53 €/l
- VANISH VANISH LIQUID 1,5 L WHITEnajniže u Kauflandu akcija 5,29 €3,53 €/l
- VANISH VANISH LIQ PINK 1Lnajniže u Studencu akcija 3,00 €3,00 €/l