FRISKIES SP 500 g BALANCE
1,59 €
3,18 €/kg · u 11 lanaca
u Plodinama
Prosječna
2,18 € 11 lanaca
Najviša
2,59 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 1,59 € je ispod 30-dnevnog minimuma (1,83 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodineakcija 1,59 €3,18 €/kg
- Ribolaakcija 1,69 €3,38 €/kg
- Studenacakcija 1,69 €3,38 €/kg
- Jadranka 2,29 €4,58 €/kg
- KTC 2,29 €4,58 €/kg
- Konzum 2,29 €4,58 €/kg
- Spar 2,29 €4,58 €/kg
- Tommy 2,29 €4,58 €/kg
- Vrutak 2,39 €4,78 €/kg
- NTL 2,59 €5,18 €/kg
- Trgovina Krk 2,59 €5,18 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08445292011945. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
1,59 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (1,83 €, 8.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,69 €; akcija je počela prije naših zapisa (-29%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
1,69 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Jadranka
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
2,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Konzum
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Spar
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
2,29 € (+5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
2,39 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
2,59 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
2,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Friskies Friskies sp balance 10 kgnajniže u Kauflandu 23,99 €2,40 €/kg
- PURINA HRANA FRISK 2,4 kg SP BALANCEnajniže u KTC-u 8,39 €3,50 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA PSE SP BALANCE 2,4 kg FRISKIESnajniže u Kauflandu akcija 5,99 €2,50 €/kg
- FRISKIES FRISKIES BALANCE PAS PIL.POV.500g**najniže u KTC-u 2,29 €4,58 €/kg
- PURINA HRANA FRISK 2,4 kg SP BALANCEnajniže u Bosi 9,59 €4,00 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O. FRISKIES SP BALANCE 15 kgnajniže u Tommyju 41,99 €2,80 €/kg