Nestle Nesquik Inst.napitak vanilija350g
3,63 €
10,37 €/kg · u 7 lanaca
u Sparu
Prosječna
4,78 € 7 lanaca
Najviša
5,19 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 3,63 € je ispod 30-dnevnog minimuma (5,19 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 3,63 €10,37 €/kg
- Konzumakcija 3,89 €11,11 €/kg
- Djelo Vodice 5,19 €14,83 €/kg
- Kaufland 5,19 €14,83 €/kg
- Plodine 5,19 €14,83 €/kg
- Ribola 5,19 €14,83 €/kg
- Tommy 5,19 €14,83 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08445291634381. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
3,63 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (5,19 €, 8.9.) (-30%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Konzum
-
3,89 €; akcija je počela prije naših zapisa (-25%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0200, 3.10.2026. (INDUSTRIJSKA ULICA 1A, ZAPREŠIĆ)
- Djelo Vodice
-
5,19 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Kaufland
-
5,19 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
5,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
5,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
5,19 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NESQUIK KAKAO NAPITAK NESQUIK MANJE SECERA 300 G NESTLEnajniže u Konzumu 3,00 €10,00 €/kg
- NESQUIK KAKAO NESQUIK PLUS 400g NESTLEnajniže u Sparu akcija 3,63 €9,07 €/kg
- NESQUIK KAKAO NAPITAK NESQUIK 13,85 Gnajniže u Kauflandu 0,65 €48,15 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O NAPITAK NESQUIK 200 G NESTLE VREĆICAnajniže u Sparu akcija 2,37 €11,85 €/kg
- NESQUIK KAKAO NAPITAK NESQUIK 490 G KUTIJAnajniže u Sparu akcija 5,24 €10,69 €/kg
- NESQUIK KAKAO NESQUIK PLUS 800g NESTLEnajniže u Sparu akcija 6,29 €7,86 €/kg