NESQUIK 490 g
5,24 €
10,69 €/kg · u 4 lanca
u Sparu
Prosječna
6,35 € 4 lanca
Najviša
6,79 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 5,24 €10,69 €/kg
- Jadranka 6,69 €13,65 €/kg
- Plodine 6,69 €13,65 €/kg
- Ribola 6,79 €13,86 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07613034916891. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
5,24 € (-30%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87003, 3.10.2026. (sibenik put vida 6)
- Jadranka
-
6,69 € (+8%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Plodine
-
6,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
6,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NESQUIK KAKAO NAPITAK NESQUIK MANJE SECERA 300 G NESTLEnajniže u Konzumu 3,00 €10,00 €/kg
- NESTLE ZITARICE ZITNA PLOCICA JAGODA 23,5 G NESTLEnajniže u Kauflandu 0,79 €33,62 €/kg
- NESQUIK ŽITARICE CR. BROWNIE 300 g NESnajniže u Studencu akcija 2,50 €8,33 €/kg
- NESTLE ZITARICE ZITNE LOPTICE NESQUIK MINIS 300 G NESTLEnajniže u Konzumu akcija 3,59 €11,97 €/kg
- NESQUIK KAKAO NAPITAK NESQUIK 13,85 Gnajniže u Kauflandu 0,65 €48,15 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O. NESTLE BAR 25 g NESQUIK CHOCOnajniže u Studencu akcija 0,50 €20,00 €/kg