HRANA FRISK 4x85 g MP JUN.PILETI
Najniža danas
2,69 €
7,91 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 2,69 €7,91 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 2,69 € (3.10.)
2,69 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08445290752031. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
2,69 € (+4%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2410, 3.10.2026. (ŠKOLSKA 39, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Friskies pseća hrana piletina-mrkvanajniže u Lidlu 1,79 €5,26 €/kg
- NESTLE PURINA HRANA ZA PSE 100 G PIL/MR JUNIOR FRISKIESnajniže u Tommyju akcija 0,49 €4,90 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA PSE MP JUNIOR PILETINA I MRKVA 85 g FRISKIESnajniže u NTL-u 0,59 €6,94 €/kg
- FRISKIES FRISKIES MM JUNIOR PIL 4X85gnajniže u Konzumu akcija 1,79 €5,26 €/kg
- FRISKIES FRISKIES MP JUNIOR PILE GRAŠ 4X85 gnajniže u Lidlu 1,79 €5,26 €/kg
- PURINA HRANA FRISK 85 g MP JUN.PIL.&MRKnajniže u Bosi 0,89 €10,47 €/kg