Friskies pseća hrana piletina-mrkva
1,79 €
5,26 €/kg · u 8 lanaca
u Tommyju
Prosječna
2,35 € 8 lanaca
Najviša
2,89 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 1,79 € je ispod 30-dnevnog minimuma (2,59 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 1,79 €5,26 €/kg
- Lidl 1,79 €5,26 €/kg
- Spar 1,99 €5,85 €/kg
- KTC 2,59 €7,62 €/kg
- Kaufland 2,59 €7,62 €/kg
- Konzum 2,59 €7,62 €/kg
- Plodine 2,59 €7,62 €/kg
- Trgovina Krk 2,89 €8,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08445290752048. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
1,79 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (2,59 €, 30.9.) (-31%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Lidl
-
1,79 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Spar
-
1,99 € (-23%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- KTC
-
2,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Kaufland
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,59 € (+30%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
2,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Trgovina Krk
-
2,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111045, 3.10.2026. (Sv. Vid Miholjice 202, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NESTLE PURINA FRISKIES ADULT PSI PILETINA/MRKVA 85 Gnajniže u NTL-u 0,59 €6,94 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA PSE MP JUNIOR PILETINA I MRKVA 85 g FRISKIESnajniže u NTL-u 0,59 €6,94 €/kg
- FRISKIES PAS 100 g P & M ADULTnajniže u Tommyju akcija 0,49 €4,90 €/kg
- NESTLE PURINA HRANA ZA PSE 100 G PIL/MR JUNIOR FRISKIESnajniže u Tommyju akcija 0,49 €4,90 €/kg
- FRISKIES FRISKIES MP JUNIOR PILE GRAŠ 4X85 gnajniže u Lidlu 1,79 €5,26 €/kg