BOROVNICA 500 g
5,49 €
10,98 €/kg · u 3 lanca
u Ribolu
Prosječna
6,29 € 3 lanca
Najviša
7,49 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 5,49 €10,98 €/kg
- Studenac 5,89 €11,78 €/kg
- Spar 7,49 €14,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08437018736829. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
5,49 € (-7%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
5,89 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Spar
-
7,49 € (+36%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- VINDI NEKTAR VINDI DISNEY BOROV +VIT. 0.2Lnajniže u Kauflandu 0,69 €
- ALPRO JOGURT SOJIN BOROV 150g ALPROnajniže u lancu Stanic 1,29 €8,60 €/kg
- Z Bregov JOGURT FORTIA BORO.BAZGA 330 gnajniže u Kauflandu akcija 1,19 €3,61 €/kg
- VINDI VINDI DISNEY BOROVNICA/JAB/ARON. 0,2 lnajniže u Studencu akcija 0,40 €2,00 €/l
- ATLANTIC FOODLAND EXTRA DZEM DIVLJA BOROVNICA 375 G BAKINA TAJNAnajniže u lancu Jadranka 4,99 €13,31 €/kg
- ARIZONA LEDENI CAJ ARIZONA BOROVNICA 0,45 Lnajniže u Sparu 1,25 €2,78 €/l