RAJČICA CHERRY 500g
2,17 €
4,34 €/kg · u 3 lanca
u Metrou
Prosječna
2,55 € 3 lanca
Najviša
2,99 € u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 2,17 €4,34 €/kg
- KTC 2,49 €4,98 €/kg
- Eurospin 2,99 €5,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08437016787120. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
2,17 € (-5%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
2,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Eurospin
-
2,99 € (+25%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ROSSOGARGANO RAJČICA CHERRY 400g ROSSOGARGANOnajniže u Konzumu 1,39 €3,47 €/kg
- 250G RAJ.CHER NARANČASTA KL Inajniže u Metrou 3,45 €13,80 €/kg
- Rajčica cherry Sunstream 250gnajniže u Eurospinu 2,99 €11,96 €/kg
- AGROMONTE NAMAZ BRUSK CHER RAJČ 100g AGROMONTEnajniže u Konzumu 3,99 €39,90 €/kg
- Rajčica cherry Rajčica cherry 500gnajniže u Kauflandu 2,49 €4,98 €/kg
- Rajčica cherry Rajčica cherry grapolo 500gnajniže u Eurospinu 2,99 €5,98 €/kg