UMAK HEINZ BBQ 480 g
3,49 €
7,27 €/kg · u 9 lanaca
u Studencu
Prosječna
4,85 € 9 lanaca
Najviša
5,29 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 3,49 €7,27 €/kg
- Metro 4,79 €9,98 €/kg
- Spar 4,89 €10,19 €/kg
- Vrutak 4,89 €10,19 €/kg
- Plodine 4,99 €10,40 €/kg
- Tommy 4,99 €10,40 €/kg
- Djelo Vodice 5,04 €10,50 €/kg
- Konzum 5,29 €11,02 €/kg
- NTL 5,29 €11,02 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08410066144198. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
3,49 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T840, 3.10.2026. (Vukovarska 26, DUBROVNIK)
- Metro
-
4,79 € (+30%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Spar
-
4,89 € (-8%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Vrutak
-
4,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
4,99 € (+2%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
5,04 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Konzum
-
5,29 € (+8%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- NTL
-
5,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10102, 3.10.2026. (Soblinecka 55, Soblinec, SESVETE)
Druge veličine
- HEINZ HEINZ BBQ UMAK 480gnajniže u Ribolu 4,91 €10,23 €/kg
- HEINZ UMAK SLATKI BBQ 500 G HEINZnajniže u Metrou akcija 3,38 €6,76 €/kg
- HEINZ 480G HEINZ BBQ UMAKnajniže u Metrou 47,88 €9,98 €/kg
- HEINZ HEINZ BBQ UMAK 500gnajniže u Ribolu 4,38 €8,76 €/kg
- HEINZ 1,15KG HEINZ BBQ UMAKnajniže u Metrou 9,06 €7,88 €/kg
- HEINZ 500G HEINZ BBQ SLATKI UMAKnajniže u Metrou akcija 33,75 €6,75 €/kg